Vorig jaar ben ik begonnen met de serie ‘Een kijkje bij…’. En dit was een groot succes! We hebben al in diverse woonkamers, kinderkamers, keukens en badkamers een kijkje mogen nemen. Zelf doe ik daar altijd heel veel inspiratie van op, even een kijkje nemen bij iemand anders. Zo heeft iedereen natuurlijk een andere stijl in huis, andere meubels en andere gewoontes. Omdat de serie vorig jaar zo’n groot succes was, wil ik er graag weer mee starten.
Kijken jullie mee?
Doe jij mee met ‘Een kijkje bij…’?
Ben jij erg trots op een bepaalde plek in of om het huis? Bijvoorbeeld je woonkamer, keuken, zolder, tuin, of garage? En wil je dit graag laten zien en er iets over vertellen? Neem dan contact met mij op! Binnenkort wil ik namelijk starten met deze serie, en komt er iedere woensdag iemand anders aan het woord.
Kun jij een leuk stukje schrijven over de ruimte die je graag wil laten zien? Kun je hier minimaal 3 mooie horizontale foto’s van aanleveren? Stuur dan nu een mailtje naar info@irmatennapel.nl !
Als je nog even wat inspiratie op wilt doen kun je natuurlijk de artikelen van vorig jaar bekijken.
Doe jij mee met deze leuke serie?
Uitgelichte afbeelding: Pixabay
Ik vind het altijd erg leuk om bij mensen ‘binnen te kijken’ dus hopelijk krijg je veel aanmeldingen.
altijd leuk om bij andere mensen binnen te kijken hoop dat je veel aanmeldingenn krijgt
Oh! Ik ga je zeker mailen strakjes. Ik heb alleen trots op heel het huis! Haha.
Wat een leuk idee! Ik hoop dat er veel aanmeldingen komen!
Liefs,
Yousra Yasmine
hahaha, “gluren bij de buren” dat blijft leuk. Ik heb het een beetje te druk om nog een extra blog te schrijven, sorry
Heeeerlijk om lekker bij anderen binnen te kijken! Ook om inspiratie te krijgen natuurlijk. Leuke rubriek. Ik ben benieuwd naar de artikelen 🙂
Wat een leuk idee. Ik vind t ook altijd leuk om inspiratie via anderen op te doen
Oh ben benieuwd visn altijd heerlijk om bij andere binnen te kijken
Melissa onlangs geplaatst…Kinderen| Maxi strijkkralen