Vandaag is het de laatste dag van het jaar, we sluiten het jaar 2022 af en starten met een nieuw jaar! Een nieuw begin, een nieuwe start. Een groot deel van dit jaar hebben jullie kunnen volgens op mijn Instagram kanaal, dus daarom wil ik jullie vandaag mijn ‘Best Nine’ van mijn Instagram foto’s laten zien.
Kijken jullie mee?
Deze foto van Nina en mijn moeder deelde ik op de verjaardag van mijn moeder. De vele felicitaties en likes brachten deze leuke foto dus op een mooi plekje in de Best Nine!
Een paar dagen later was mijn broertje jarig en ik moest gewoon deze leuke foto van ze delen!
Op 18 april werd Nina 7 jaar! Deze foto met haar Mario taart deelde ik op de dag dat we haar verjaardag vierden.
Op de dag dat Nina echt jarig was deelde ik deze vrolijke foto van ons twee!
Koningsdag staat in het teken van heerlijke oranjesoezen. Een doos vol! En ook deze foto verdiende een plekje in de Best Nine!
Met het gezin van Harm Hendrik hebben we een leuke fotoshoot in het bos gehad, en daarvan deelde ik deze foto net voor de zomervakantie. Nina was namelijk thuis gekomen met een prachtig rapport!
Na onze vakantie met de camper deelde ik nog deze foto van ons drieen en ook deze foto kreeg veel reacties.
Met mijn ouders en broertje hebben we een herfshoot bij mijn ouders in de tuin gedaan. Hartstikke leuk! Deze foto van ons drieen is wel echt hartstikke leuk geworden, lekker spontaan!
De laatste foto die ik de ‘Best Nine’ voorkomt is de foto is eigenlijk geen foto maar een Reel! Dit is de eerste keer dat er een Reel in mijn Best Nine staat, hartstikke leuk dus!
Wat is jullie favoriete foto op mijn Instagram account?