Vorige week liet ik jullie weten dat ik twee producten van de Andrélon Skin ochtend boost doucheschuim had gekocht bij Kruidvat. Ik heb hier een artikel over geschreven en jullie het één en ander verteld over de ‘Mango & Mandarijn’ en ‘Bloedsinaasappel & Gember’ geur. Van Andrélon kreeg ik de vraag of ik misschien ook de nieuwe Andrélon Skin Ochtend Boost Douchegels wilde testen. Natuurlijk! Ik heb ze voor jullie gefotografeerd en uitgebreid getest.
Kijken jullie mee?
Andrélon heeft na de ‘Andrélon Skin Ochtend Boost Doucheschuim’ drie nieuwe douchegels ontwikkeld. Deze Andrélon Skin Ochtend Boost Douchegels bestaan uit drie verfrissende varianten: Pioenroos & Lychee, Blauwe Bes & Patchouli en Groene Thee & Kokoswater! Door toevoeging van een unieke Encapsulated Fragrance Technology kun je hier langdurig van genieten tot wel 12 uur na het douchen! De douchegels geven je een heerlijke oppepper onder de douche en zijn bijvoorbeeld ook heerlijk na een workout of een rondje hardlopen om de energie te behouden. De formules zijn verrijkt met heerlijke geuren zoals patchouli en pioenrozen, gecombineerd met de unieke geuren van superfoods zoals groene thee en kokoswater.
Blauwe Bes & Patchouli
Wat me opvalt bij de tubes is dat ze er prachtig uitzien, maar ook meteen herkenbaar zijn voor Andrélon. Dit komt natuurlijk vast door de paarse kleur. Maar samen met de blauwe en groene tinten van de blauwe bes en patchouli is het plaatje helemaal compleet.
Op de achterkant van de tube staat nog iets meer informatie vermeld over de geur en de stappen om de douchegel te gebruiken. Ook staan de ingrediënten op de achterkant vermeld.
Ingrediënten
Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Sodium Chloride, Acrylates Copolymer, Parfum, Acrylamidopropyltrimonium Chloride/Acrylamide Copolymer, Citric Acid, Cocamide MEA, Disodium EDTA, DMDM Hydantoin, Glycerin, Hydrolyzed Milk Protein, Magnesium Nitrate, Polyurethane Crosspolymer-2, Urea, Xanthan Gum, Alpha-Isomethyl Lonone, Butylphenyl Methylpropional, Limonene, Linalool, CL 17200, CL 42090.
De douchegel is een wat dikke substantie in een mooie blauwe tint, dat past er natuurlijk helemaal bij. De geur is niet heel sterk maar wel heel lekker! Het is een hele warme, zachte en beetje kruidige geur, die heerlijk is om ‘s morgens te gebruiken en lekker rustig mee wakker te worden.
Pioenroos & Lychee
Ook deze tube ziet er weer prachtig uit. De pioenroos en de lychee zijn duidelijk zichtbaar. Het paars combineert natuurlijk ook prachtig met die rood/roze tinten. Ik vind de vormgeving van deze tubes zeker erg leuk gedaan!
Ook op deze tube staat op de achterkant iets meer informatie vermeld over de geur en de stappen om de douchegel te gebruiken. Ook staan de ingrediënten op de achterkant vermeld.
Ingrediënten
Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Sodium Chloride, Acrylates Copolymer, Parfum, Acrylamidopropyltrimonium Chloride/Acrylamide Copolymer, Citric Acid, Cocamide MEA, Disodium EDTA, DMDM Hydantoin, Glycerin, Hydrolyzed Milk Protein, Magnesium Nitrate, Polyurethane Crosspolymer-2, Urea, Xanthan Gum, Alpha-Isomethyl Lonone, Benzyl Alcohol, Butylphenyl Methylpropional, Citronellol, Geraniol, Hexyl Limonene, Linalool, CL 17200.
Wat leuk dat iedere douchegel zijn eigen kleur heeft! Deze substantie is namelijk heel zacht roze. Pioenrozen zijn een van mijn favoriete bloemen, dus deze tube pakte ik eigenlijk meteen! De geur vind ik heerlijk, een beetje zoet, warm, maar toch met een fris tintje. Het is uiteraard een bloemige geur, maar niet de ‘standaard’ rozen geur van je oma, nee het is meer een moderne geur met een exotische tintje door de lychee. Heerlijk om te gebruiken als het zonnetje door je badkamer raam komt! Het is geen geur om een echte ochtendboost van te krijgen, maar wel erg lekker. Het is een heerlijke ontspannende geur die ik zou gaan gebruiken voordat we nog lekker even buiten gaan zitten op een lange zomeravond.
Groene Thee & Kokos Water
Ook deze tube ziet er prachtig uit. De paarse kleuren van Andrélon zijn de basis, maar bij ‘Groene Thee & Kokos Water’ zijn de groene tinten toegevoegd. Ook als afbeelding zijn er groene thee bladeren en kokos gebruikt. De verpakking vind ik erg mooi en stijlvol.
Ook staat hier op de achterkant van de tube nog iets vermeld over de geur en de (tot wel) 12 uur durende geursensatie. Ook staan de ingrediënten op de achterkant van de tube vermeld.
Ingrediënten
Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Sodium Chloride, Acrylates Copolymer, Parfum, Acrylamidopropyltrimonium Chloride/Acrylamide Copolymer, Citric Acid, Cocamide MEA, Disodium EDTA, DMDM Hydantoin, Glycerin, Hydrolyzed Milk Protein, Magnesium Nitrate, Polyurethane Crosspolymer-2, Urea, Xanthan Gum, Alpha-Isomethyl Lonone, Butylphenyl Methylpropional, Citronellol, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Limonene, Linalool, CL 19040, CL 42090.
Deze douchegel is groen! ‘s Morgens vroeg zorgt deze unieke geurcombinatie absoluut voor een flinke energy boost. En als je zo lekker wakker kan worden onder de douch heb je daar een dag lang plezier van! Deze ‘Groene Thee & Kokos Water’ geur is een hele frisse geur, en vind ik persoonlijk heerlijk voor de warme zomerdagen. Ook is deze douchegel best wel een dikke substantie, maar het smeert gemakkelijk uit. Het schuimt lekker maar niet heel overdreven. Je voelt je na het douchen met deze douchegel echt goed schoon en fris!
12H geuresensatie
Na het douchen heb ik het getest of de geuren bleven als ik weer over mijn armen ging wrijven. Bij mij bleef de geur +/- 6 uur hangen (na het wrijven over je armen ruik je het dan weer) maar 12 uur haalt het niet bij mij helaas. Maar dit ligt waarschijnlijk ook aan je huid, en wat je die dag allemaal gedaan hebt.
Ik ben zeer tevreden over deze douchegels! Hartstikke leuk dat Andrélon zijn collectie aan het uitbreiden is met onder andere de douchefoams en deze douchegels. De douchegels ‘Blauwe Bes & Patchouli’, ‘Pioenroos & Lychee’ en ‘Groene Thee & Kokos Water’ hebben een inhoud van 200ml en zijn onder andere bij Kruidvat verkrijgbaar voor € 4,99.
Hebben jullie de nieuwe Andrélon Skin Ochtend Boost Douchegels al geprobeerd?