Het is vandaag 3 augustus, en voor velen van jullie start vandaag (nouja maandag) de bouwvakvakantie. Hopelijk hebben jullie allemaal leuke plannen? Misschien wel naar het buitenland, of lekker in Nederland met deze heerlijke zonnige dagen? In iedergeval heel veel genieten en wat minder achter de computer en de telefoon…. En een tijdje geleden heb ik besloten dat ik voor mezelf ook een bouwvakvakantie inlas!
Kijken jullie mee?
Velen van jullie zijn op vakantie, genieten van hun vrije dagen, hun gezin en het mooie weer. En daar was ik ook wel aan toe! Drie keer in de week een artikel plaatsen vraagt natuurlijk wel behoorlijk wat tijd, en met die hele warme dagen is dat best lastig! Natuurlijk zie ik in het aantal bezoekers ook dat de meesten van jullie lekker op vakantie zijn of genieten van het mooie weer! Daarom heb ik besloten dat ik de bouwvakvakantie ook ‘blog-vrij’ neem. Helemaal ‘vrij’ gaat me waarschijnlijk niet lukken, want natuurlijk plaats ik wel allemaal leuke dingen op mijn Instagram en Facebookpagina. En ook zal ik vast heel veel inspiratie en ideetjes op doen voor het nieuwe blogseizoen.
Er staan al veel leuke artikelen klaar voor na de zomervakantie en zo start na de vakantie ook de serie ‘Een kijkje bij…’ weer, dus mocht je daar aan mee willen doen kun je ook zeker even contact met me opnemen. Natuurlijk ben je de hele vakantie welkom op irmatennapel.nl om alle artikelen nog eens te bekijken en lekker rond te neuzen. Het eerst volgende nieuwe artikel komt online op 27 augustus. Dus ik ga lekker genieten van het mooie weer, Nina, Harm Hendrik, onze tuin, dagjes uit en veel lekker eten en drinken!
Uitgelichte afbeelding: Pixabay
Veel vakantieplezier gewenst! Ik kan me je pauze wel voorstellen, want door het mooie weer zijn de meeste mensen volgens mij buiten en niet achter een schermpje.
Heerlijk, een blog-vrije vakantie! Maar je hebt alweer allerlei artikelen ook klaar staan voor daarna, handig! Geniet van je weken 🙂
Wat fijn dat je even vakantie neemt! Geniet er van! 🙂 Ik plan meestal tijdens mijn vakantie ook alles al vol op de blog maar dat is toch altijd pittig doorwerken!
Je hebt groot gelijk! Ook even opladen en fris terug komen met leuke ideeën. Geniet van je vakantie!
Daphne – verdraaidmooi onlangs geplaatst…Reizen met chronische pijn: een trip op zich
Ik denk dat ik ook een mini vakantie ga inlassen. Lijkt me heerlijk eigenlijk; geen blogverplichting 🙂
Doen waar jij je goed bij voelt, geniet van je blog-vrij vakantie! 😉
Heel veel plezier op jouw vakantie! Hopelijk krijg je inspiratie om daarna terug leuke posts te schrijven 😉
Eline onlangs geplaatst…Winactie & review: Mijn eerste memoboek – dieren
Veel plezier en even lekker de rust opzoeken!
Heerlijk, geniet ervan! Ik ben as we speak aan het genieten van de Kroatische zon. Heerlijk 💙
Wat een leuke foto met dat ijsje! Zo’n servetje is inderdaad wel handig, want het smelt waar je bij staat.
Geniet van je vakantie! Het is nu nog stralend weet om daarvan te genieten, voordat de regen Nederland weer binnentrekt.
Fijn! Geniet lekker van je vakantie! Zelf blijf ik thuis deze zomer, dus zelf blijf ik lekker doorbloggen! Wel moet ik nog even wat verzinnen voor net na mijn operatie. Dan kan ik namelijk niet achter mijn computer kruipen! Misschien even flink vooruit schrijven, haha!
Sylvahna.nl onlangs geplaatst…Borstverkleining – Nog een maand!
Ik wens je een hele fijne zomervakantie toe!
Heerlijk! Geniet van je vakantie en je gezin!
Danielle onlangs geplaatst…Houten vier-op-een-rij spel van Emob
Geniet ervan! Lekker ontspannen met je gezin en het zonnetje.
Heel goed idee om ook vakantie in te bouwen voor je blog. Heel veel plezier!
Armande.net onlangs geplaatst…Hoe werkt de SEO voor mijn kralen webshop?
Moet kunnen even vrijaf nemen – ik merk zelf ook dat op alle Social media er minder reactie is 🙂
Geniet van je vakantie!:)
Geniet van je vakantie en veel plezier!
Geniet van je vakantie! Af en toe geen social media is heel fijn!
Elisabeth onlangs geplaatst…Tupperware #26: Folder augustus 2018
Geniet van je vakantie! Ik ben vandaag weer begonnen na 3 weken vrij te zijn geweest.
Fijne vakantie en groot gelijk om ook lekker even vrij te nemen van alles!
Groot gelijk meis! Geniet van je vakantie, met volle teugen!!
Lindsey Beljaars onlangs geplaatst…Maria Nila Sheer Silver Haarverzorgingslijn
Groot gelijk! Ik zou het zelf ook zo doen! Geniet van de vakantie!
Moet ook kunnen he! Ik heb niet echt een vast schema, maar merk dat ik nu ook een stuk minder blog, moeilijk ook met zo lekker weer & een beetje rust is zeker ook nodig!
Heerlijk even vakantie nemen tijd voor jezelf
geniet van je vakantie! ik ga altijd op vakantie buiten het seizoen. Vind ik heerlijk rustig dan
liefs
Ik heb tijdens mijn vakantie ook echt 3 weken niets gedaan voor mijn blog, ik heb mijn telefoon ook bijna niet aangehad. Ik was hier echt aan toe, net als ik vroeger toen ik in het ziekenhuis toe was aan drie weken geen ziekenhuis. Ik vond het heerlijk, dus ik snap jou helemaal