Afgelopen dinsdag ben ik naar de Action geweest. Natuurlijk had ik maar 1 dingetje nodig, maar kwam ik met meerdere spullen thuis. Dit wil ik jullie graag even laten zien! Omdat ik ook meteen bij de Big Bazar en Wibra geweest ben neem ik die spulletje ook mee in mijn shoplog.
Binnenkort gaan we (mijn ouders) onze muur in de kamer groen schilderen, daarom heb ik alvast even een verfbak, kwasten en rollers gekocht.

Sinterklaas! Ik ben er gek op! Nouja, op de chocoladepepernoten dan, deze kon ik echt niet laten liggen!

Afgelopen zondag is onze maatbeker gescheurd, tijd voor een nieuwe!

De decoratie voor het najaar (en een deel kerst!) ligt al in de winkel, zo ook dit leuke lichtsnoer. Ik heb een pak meegenomen in de kleuren zwart/wit/grijs. Eigenlijk weet ik nog niet zo goed wat ik er mee ga doen, misschien over mijn trap in de woonkamer?

Bij de Big Bazar kwam ik dit leuke betonnen waxinelichthouder tegen. Stoer! De tijd voor de kaarsjes komt er weer aan, dus deze krijgt een mooi plekje in de woonkamer.

Ik was nog op zoek naar een lekker warm plaid. Overdag heb ik deze over mijn trap in de woonkamer hangen, en s’avonds kruip ik er mee op de bank. Het plaid wat ik had was eigenlijk te klein, en aan vervanging toe. Bij de Wibra hadden ze deze dikke warme (zachte!) plaidjes in verschillende kleuren. Ik heb de grijze met witte gekozen.

De spullen die ik van Nina wil bewaren zoals: speelgoed, kleertjes, knuffeltjes etc gaan mooi in deze bewaarbox op de zolder.
(De box staat op de foto staat bovenaan de pagina) Action | €3,99
Het is niet veel, maar naar de Action ‘voor 1 dingetje’? Helaas…ik kan het niet 😉
Ik kom er ook altijd met veel meer spullen uit. Maar het is ook zo’n leuke winkel!
Inderdaad! En lekker goedkoop 😉
Ik ken het. Ik ga ook altijd voor 1 dingetje. Het ergste, mijn kat eet alleen de vleeskuipjes van de action, dus ik kom er ook nog iedere week, en ik kom altijd met veel meer naar buiten. De big bazaar hebben we hier in het centrum, dus daar kom ik gelukkig alleen als ik echt ga winkelen. Hihi.