We hebben al flink wat warme dagen achter de rug, zeg maar gerust HETE dagen! En wat is er dan lekkerder om met water te spelen en wat afkoeling te zoeken? Ik ben eens even op Pinterest rond gaan kijken wat er allemaal voor leuke dingen en spelletjes te doen zijn met water. In dit artikel heb ik ze voor jullie verzameld: van DIY spelletjes tot waterballonnen en echte zwembaden in de tuin!
Kijken jullie mee?
DIY
Waterballonnen
Ook deze week hebben we nog prachtig zomers weer, hebben jullie wat inspiratie op kunnen doen voor de komende week? Hier staat het zwembadje alweer klaar, en Nina heeft veel emmertjes en gietertjes om mee te spelen. En als het echt heel warm is ga ik zelf ook graag even afkoelen in het zwembad!
Jullie mogen mij natuurlijk ook altijd volgen op Pinterest, dat vind ik hartstikke leuk! Heb je met deze warme dagen geen inspiratie om te eten? Bekijk dan eens dit artikel.
Zijn jullie met deze warme dagen veel in het water te vinden?
Uitgelichte afbeelding:Â Pixabay
Â
Leuke ideeën! Met waterballonnen kunnen mijn kinderen zich ook uren vermaken
Wat een leuke ideeën. Hier zijn ze ook zo gek op alles met water. Zeker met dit warme weer
Danielle onlangs geplaatst…En opeens hebben we geen Mulan meer…
o, ZO HEERLIJK! Ik doe graag mee met de kids als ze met water spelen 🙂
Wat een leuke verzameling creatieve ideeën! 🙂 vooral die opblaasdieren zijn geweldig haha! Zie mezelf al ronddobberen in het zwembad.
Ik heb voor mijn neefje en nichtje zo’n DIY waterpompje gemaakt, vind ze geweldig!
Wat een leuke ideeën ga ik zeker eens proberen
Ik zit met deze warme dagen vooral thuis bij de airco!
Nee, want dan zou ik naar het zwembad moeten en daar vind ik het te druk!
Wat een leuke, vrolijke verzameling heb je gemaakt, thanks! Hier kan ik wel afkoeling mee vinden!
oh de water ballon pinata vind ik super leuk idee! 🙂
Dat zijn absoluut fijne en handige ideetjes! Onze knul is helaas nog wat te jong voor waterballonnen (gelukkig voor mij 😉 ) . Hij gaat deze week lekker bij opa en oma logeren, dus hij zal zich daar ook goed vermaken met water en waterspelletjes!
Rachelle onlangs geplaatst…Een gezichtsmasker opdoen; dit is wat ik écht denk…
Leuke tips!!! Heb je ze ook zelf uitgeprobeerd. Wij vermaken ons ook erg goed met water op de camping
wat leuk tips zeg, met dit weer komt het zeeg goed van pass dank je welxx
waterbalonnen ! wat is er leuker dan dat met mooi weer ?
Vroeger hadden we altijd lege flessen gevuld op de grond staan en voetbalde we de bal over. Wie als eerste ixijn fles leeg was had verloren
Melissa onlangs geplaatst…Lifestyle| Een uniek verjaardagcadeau – Woodiful
Dat ziet er heel verleidelijk uit! Onze buren hebben een zwembad in de achtertuin staan en stiekem ben ik dan af en toe wel jaloers als ik een plons hoor…
Daphne – verdraaidmooi onlangs geplaatst…Reizen met chronische pijn: een trip op zich
ooh die waterballon ideetjes, zo leuk!
Helaas is er deze week weer een hittegolf in het land, dus we moeten zuinig zijn met water, anders zou ik er direct in mee gaan haha
Wat een leuke waterideetjes.zeg! Ik ben ook een enorme pinterest fan. Vroeger werd ik altijd gelukkig van waterballongevechten. Heerlijk was dat om op elkaar te gooien 🙂
Dit doet me zo denken aan vroeger. Vond altijd leuk om met flessen gevuld met water te voetballen en dan andermans om te trappen en natuurlijk waterballonnen!
alexa onlangs geplaatst…Recept: Roti Kukus